Skip to content
راهنمای خرید اینترنتی

راهنمای خرید اینترنتی

خرید آنلاین از سایت پارس استیل 

با توجه به افزایش تمایل افراد به خرید آنلاین، در صورتی که شما هم ترجیح میدهید محصولات پارس استیل مورد نظر خود را بدون هر گونه مشکل و بدور از آلودگی و ترافیک خریداری نمایید، این فروشگاه این امکان را در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر سایت پارس استیل، دیجی کالا تنها سایت رسمی فروش انواع محصولات پارس استیل می‌باشد. پارس استیل کیفیت و اصالت تمامی کالاها را ضمانت می کند.

راهنمای ثبت سفارش اینترنتی

جهت خرید از سایت پارس استیل کافیست مراحل زیر را طی نمایید و در نهایت ثبت سفارش را انجام دهید:

۱- در مرحله اول در  صفحه اصلی سایت روی آیکون انواع محصولات کلیک نمایید.

۲- در قسمت انواع محصولات لیستی از دسته بندی محصولات پارس استیل را مشاهده می کنید که با کلیک بر روی هرکدام می توانید انواع مدل ها را مشاهده بفرمایید.

۳- پس از انتخاب محصول با کلیک بر روی آن میتوانید مشخصات فنی ، مواردی را که شامل گارانتی می‌گردد و کاتالوگ را جهت راهنمایی بیشتر و همچنین نقد و بررس اجمالی محصول را مشاهده بفرمایید.

۴- بعد از مطالعه مشخصات محصول و در مرحله پایانی در سمت چپ، آیکون خرید محصول را مشاهده می‌نمایید که با کلیک بر روی آن میتوانید محصول مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه و مراحل پرداخت را انجام دهید.

۵- همچنین شما می توانید علاوه بر محصولات، لوازم جانبی از جمله درب و واشر لاستیکی را بدون مراجعه حضوری و بصورت اینترنتی از سایت خریداری نمایید.