Skip to content
نگهداری ظروف استیل

نکات مهمی که باید در نگهداری ظروف استیل رعایت شود

قبل از استفاده از قابلمه برای اولین بار، آنرا به دقت بشوئید. جهت براق ماندن سطوح داخلی ظروف استیل، توصیه می‌شود برای اولین بار ۲ لیوان شیر و ۴ لیوان آب داخل ظرف ریخته و بجوشانید. اگر به دنبال دلیل جوشاندن شیر در ظروف استیل نیاز به راهنمایی دارید این مطلب را مشاهده کنید.

نحوه استفاده ظروف استیل

شما می‌توانید از هر نوع گازی برای پخت و پز با ظروف استیل استفاده کنید. فقط توجه داشته باشید که حرارت بیش از کفه نباشد. همچنین شما می‌توانید ظروف پارس استیل با دسته فلزی را داخل فر نیز قرار دهید.

سرویس قابلمه ۸ پارچه دسته باکالیت پارس

از مدل‌های دیگر در سرویس قابلمه‌های پارس، سرویس ۸ پارچه دسته باکالیت است. دسته‌های این سرویس دارای جنس باکالیت نسوز ...

مشاهده محصول

طرز شستشو ظروف استیل

اگرچه که ظروف استیل بسیار مقاوم بوده و با هر نوع ماده شوینده تمیز می‌شود ولی پیشنهاد ما و بهترین راه شستشوی ظروف استیل استفاده از آب گرم و مایع شوینده می‌باشد. بطوریکه برای مدت کوتاهی ظروف‌تان را درون آب گرم خیس کنید و سپس بشویید.

نحوه نگهداری ظروف استیل

جهت از بین رفتن لکه‌های آب روی ظروف از حوله خشک استفاده نمایید. یکی از بهترین پاک کننده‌ها برای ظروف استیل، سرکه است. کافیست، مقداری سرکه سفید را به صورت اسپری روی وسیله مورد نظر بپاشید و با پارچه نرم آن را پاک کنید. اسید استیک موجود در سرکه به تمیز شدن ظروف استیل کمک می‌کند. همچنین از آبلیمو هم می‌توان برای این کار استفاده نمود. کافیست این مواد را روی ظروف ریخته و با دستمال نرم بشویید. در مقایسه با سایر ظروف پخت، مراقبت از استیل بسیار ساده و راحت است. هیچگونه محدودیت و ممنوعیتی در این ظروف وجود ندارد، و راههای متنوع بسیاری برای نگهداری این ظروف وجود دارد.