Skip to content
نگهداری از ظروف استیل

مزایای استفاده از ظروف پخت استیل

 امروزه استیل بهترین انتخاب برای ظروف پخت می باشد. این انتخاب بیشتر از یک روند تجاری در بازار لوازم خانگی می باشد و به دلایل متعدد، هم سرآشپزان و هم خانه داران از این نوع ظروف پخت استفاده می کنند.

– حفظ طعم غذا: از آنجایی که ظروف استیل لایه حفاظت کننده برای نچسبیدن غذا ندارند، به همین علت هیچ گونه مواد شیمیایی وارد غذا نمی شود. بنابراین ظروف استیل روی مزه غذا تاثیر نمی گذارد و غذا طعم طبیعی خود را حفظ می کند.       

– بهداشتی: ظروف استیل به دلیل اینکه به خوبی تمیز می شوند و هیچ گونه میکروب و باکتری به روی ظروف باقی نمی ماند، بسیار بهداشتی می باشند. به روی ظروف استیل هیچ گونه بو، لکه و تغییر رنگی ایجاد نمی شود. 

– بادوام : استیل زنگ نمی زند، خرد نمی شود، خش بر نمی دارد، بسیار بادوام و مقاوم بوده و طول عمر بالایی دارد. ظروف استیل سالها حالت اولیه خود را حفظ می کند. به همین علت خرید این ظروف سرمایه گذاری برای یک عمر است.

سرویس قابلمه نوزاد ۴ پارچه دسته فلزی

سرویس نوزاد ۴ پارچه پارس استیل از محصولاتی است که با توجه به حجم مناسب و سایز کاربردی آن را ...

مشاهده محصول

 – به راحتی تمیز می شود: آب گرم به همراه مایع ظرفشویی بهترین انتخاب می باشد و تقریبا هر گونه کثیفی و باقیمانده غذا را از بین میبرد البته با این حال در صورت نیاز می توان از شوینده های متفاوت استفاده کرد، همچنین ظروف استیل را می توان به راحتی در ماشین ظرفشویی قرارداد.

– به صرفه: به علت ماندگاری ظروف استیل، خرید اینگونه ظروف پخت سرمایه گذاری برای یک عمر می باشد. ظروف استیل را میتوان سالها مثل روز اول نگه داشت و یک بار خرید آن برای یک نسل ماندگاری دارد.

– ظاهر زیبا: ظاهر براق و آینه مانند استیل، این ظروف را بسیار شیک و جذاب می کند. این ویژگی منحصر بفرد استیل است که حتی بعد از سالها استفاده این ظاهر زیبا را حفظ می کند.

– نگهداری آسان: در مقایسه با سایر ظروف پخت، نگهداری و تمیز کردن ظروف استیل بسیار ساده و راحت می باشد .

– استفاده راحت :به علت دوام بالای استیل شما می توانید بدون نگرانی هرگونه غذایی را در آن طبخ کنید. در مورد سایر ظروف پخت باید توجه خاصی به پخت مواد اسیدی، به علت واکنش های شیمیایی، داشت. در حالی که ظروف استیل را می توان برای هر نوع پخت غذا استفاده کرد. این ویژگی به همراه دوام بالای استیل استفاده اینگونه ظروف را در آشپزخانه بسیار راحت می کنند.